השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקם

עו"ד ראשון לציון | עו"ד גירושין בראשון לציון | עו"ד משפחה בראשון לציון

עורך דין דיני עבודה מומלץ

עורך דין דיני עבודה מומלץ כדי להבטיח את זכויותיכם

בכל סוגיה שקשורה למקום העבודה שלכם, בין אתם מעסיקים ובין אם אתם המועסקים, עורך דין דיני עבודה מומלץ נמצא שם כדי להגן על הזכויות שלכם. לא כולם מודעים למה שמגיע להם לפי החוק שנועד להגן עליהם, ולכן חיים פכטר – משרד עורכי הדין, מייצג אנשים כאלה ונלחם למען זכויות שהם אפילו לא היו מודעים להן. אם יש לכם תחושה שנגרם לכם עוול במקום העבודה בדקו והתייעצו אתו.

באילו נושאים עורך דין דיני עבודה מומלץ מטפל?

 • ייצוג עובדים בבית הדין לעבודה – בכל סכסוך עבודה יש מי שייצג את הצדדים ומביא את המקרה לידיעתם של השופטים. עורך דין טוב מתמצא בחוקים שיכולים לעזור לכם ולכן בוחרים לפי הידע המקצועי שלהם.
 • טיפול בפיצויי פיטורין – לא תמיד אנשים מודעים לזכויות שלהם ולדמי הפיטורין שמגיעים להם. את כל הסכומים והחישובים הנכונים עושה עורך הדין שלכם, בכדי שתקבלו כל מה שמגיע לכם.
 • זכויות עובדים קשורות גם לתנאי עבודה ולא רק לפיטורין. כדי להבטיח סביבת עבודה הולמת ואת התנאים שמגיעים לכם כדאי יהיה להתייעץ עם עורך דין שיסביר לכם מה חסר.
 • זכויות נשים בעבודה ובפרט נשים בהריון הן תחום שלוקה מאוד בשנים האחרונות. נשים רבות בהריון או נשים שאינן מקבלות יחס נאות ואף מפלה מתלוננות על כך. למרבה הצער לא כולן עושות משהו בנידון והגיע הזמן לשנות זאת.
 • הטרדה מינית הפכה למדוברת מאוד אבל לא כולם מבינים ויודעים בדיוק במה מדובר. כדאי להתייעץ כדי לבדוק את המקרה שלכם.
 • הרעת תנאים לאחר שכבר הורגלתם לתנאים מסוימים עשויה להוות בעיה שניתן יהיה לקחת לפעמים למשפט.
 • ליווי בשיחת שימוע לעובד לפני פיטורין היא זכות שמוקנית לו כדי להבטיח שלא עושים לו עוול.

עורך דין דיני עבודה מומלץ מטפל בזכויות שלכם אם בעבודה לא מכבדים אותן. ייצוג שלכם על ידי משרד עורכי הדין בראשותו של חיים פכטר יבטיח לכם ניסיון רב והרבה ידע בכל דקויות החוק לטובתכם. כל אחד צריך עורך דין שנלחם למענו ומשיג לו את מה שמנעו ממנו במקום העבודה.

עורך דין דיני עבודה בראשון לציון

תחום התעסוקה הולך ומשתנה אך לא כל השינויים הם לטובה. עורך דין דיני עבודה בראשון לציון הוא האדם שאמור לטפל בכל השינויים שנעשים לרעתכם ולהילחם על זכויותיכם. חיים פכטר – משרד עורכי דין הינו בעל ניסיון רב שנים בהגנה על עובדים ועל התנאים שמגיעים להם, ולכן יכול לייעץ לכם ולייצג אתכם במקרים השונים. אם אתם מרגישים שנעשה לכם עוול אבל אינכם יודעים בדיוק איך ולמה, קבלו ייעוץ ממומחה לכך שיסביר לכם בדיוק מה מגיע לכם בעבודה.

באילו נושאים מטפל עורך דין דיני עבודה בראשון לציון?

 • זכויות נשים בעבודה וזכויות נשים בהריון בפרט עולות לכותרות לא פעם, וכדאי מאוד לדעת מה מגיע לנשים ולא להירתע מלעסוק בכך. לא כל דבר מותר ולכן עורך הדין שלכן יכול לתבוע למענכן את הסכומים או התנאים שנמנעו מכן שלא כדין.
 • הרעת תנאים מוכרת לנו מכל מיני עבודות בתואנות שונות של קיצוצים ושל כורח, ולא בטוח שבכל מקרה כזה הדבר מוצדק. כדי לדעת בדיוק מהם התנאים שהורעו ולמה זה לא מחויב המציאות פנו אל עורך דין דיני עבודה בראשון לציון על מנת שיבדוק מה השתנה.
 • פיצויי פיטורין כוללים סעיפים וחישובים שונים שלא כל אדם מודע להם. אם פיטרו אתכם ונראה לכם שקיבלתם פחות ממה שמגיע לכם הגיע הזמן להילחם על כך.
 • הטרדה מינית יכולה להופיע בכמה צורות ובכל המינים. כדאי לדעת כיצד ליצור סביבת עבודה בטוחה מבלי לסבול מגסות רוח ומהטרדות מיניות מיותרות.
 • דיונים בבית הדין לעבודה מחייבים ייצוג הולם כדי שכל הטענות שלכם יגובו בסעיפי החוק הנכונים וכדי שתקבלו את מה שמגיע לכם.
 • פיטורין חייבים להיות רק לאחר שיחת שימוע שבה תוכלו לנסות לשנות את הגזירה ורצוי להיות מלווים בעורך הדין שלכם.

כשאתם נלחמים על מקום העבודה שלכם ועל הזכויות המגיעות לכם שם עורך דין לדיני עבודה בראשון לציון הוא האיש שעובד למענכם. חיים פכטר – משרד עורכי הדין, כבר ליווה אין ספור עובדים לדיונים ובמאבקים הצודקים שלהם וישמח לעמוד גם לרשותכם. שהרי זכויות עובדים הן הבסיס לחברה צודקת ומשגשגת בכל מקום.

עורך דין דיני עבודה ברחובות כדי שתוכלו להתפרנס בכבוד

היום לא מובן מאליו שלכולם יש עבודה והם מתפרנסים בכבוד. כבוד פירושו לא רק שכר הוגן אלא גם תנאים נאותים לכולם. עורך דין דיני עבודה ברחובות תומך בכם בכל פעם שיש חשש להפרת זכויותיכם, כדי שתהיה לכם כתובת לתקן את המצב. עורך הדין חיים פכטר ליווה מקרוב מאבקי עובדים רבים ויהיה זה שיעניק ייעוץ במצבים שונים בהם נשללו זכויותיכם. אל תאבדו תקווה כאשר נראה כי עושים לכם עוול משום שחוק עומד לצדכם.

מתי ניתן להיעזר בשירותי עורך דין דיני עבודה ברחובות?

 • כאשר יש חשש שיוצרים סביבה פוגענית מכל הבחינות, אם הטרדות מיניות ואם אווירה אלימה ומלחיצה שפוגעת בכבודכם וביכולתכם לתפקד, זוהי בדיוק ההזדמנות בה אתם יכולים להיעזר בעורך הדין. אין שום סיבה להתעמר בכם ולפגוע בכם רק משום שרציתם לעבוד בכבוד ולהתקדם.
 • נשים בהריון נתקלות הרבה באפליה על רקע ההריון והלידה, ולפעמים אפילו בשלב טיפולי פוריות. שלא לדבר על נשים שנשאלות על כוונתן להרחיב את המשפחה. יש לכן זכויות ומותר לכן להילחם עליהן מבלי להתנצל.
 • לא כל משבר כלכלי או מיתון זמני מצדיקים הרעת תנאים לעובדים. קבלו ייעוץ של עורך דין בכל פעם שמישהו מנסה להצר את צעדיכם ולהרע את התנאים שבהם אתם עובדים. זכרו שככל שאתם יותר ותיקים מגיע לכם יותר ולא פחות.
 • יש מאבקי עובדים שמגיעים לדיונים בבית הדין לענייני עבודה. שם ישמעו אתכם ואת הצד שלכם, אבל רצוי שעורך דין ייצג אתכם כדי שכל הנקודות הרלוונטיות יוצגו ויזכו אתכם בניצחון.
 • יש כל כך הרבה סעיפים שקשורים לשכר, פיצויים והטבות שלפעמים אנשים מגלים מאוחר שלא קיבלו כל מה שמגיע להם וכאן כדאי להיאבק על כך.

לקבל את כל הזכויות

קיימות לא מעט סיבות צודקות להיאבק עליהן בעזרתו של עורך דין דיני עבודה ברחובות. במקרים רבים מתגלה שהצדק עמכם ולכן עורך הדין חיים פכטר ישמח לספר לכם היכן בדיוק, ועל מה חשוב יהיה להיאבק.

 

עורך דין דיני עבודה מומלץ

צריך יעוץ מקצועי?

השאירו פרטים פרטים ונחזור אליכם בהקדם

חיים פכטר - משרד עורכי דין

השירותים שלנו

מזונות ומשמורת

ייעוץ ליווי וייצוג משפטי בבתי הדין הרבניים ובבתי המשפט לענייני משפחה בכל הנוגע למזונות ומשמורת, ובכלל זה: מזונות אישה. מזונות…

המשך קריאה

גירושין

ייעוץ, ליווי וייצוג משפטי בבתי הדין הרבניים ובבית המשפט לענייני משפחה בענייני גירושין, לרבות: גט. איזון משאבים בין בני הזוג.…

המשך קריאה

דיני משפחה

ייעוץ, ליווי וייצוג משפטי בבתי הדין הרבניים ובבית המשפט לענייני משפחה בנושאים הבאים: ידועים בציבור. הורות משותפת. צוואות. ירושות. הסכמי…

המשך קריאה

דיני עבודה

ייצוג עובדים ומעסיקים בבתי הדין לעבודה, בגישורים ובוררויות בתחומי משפט העבודה, ובכלל זה: זכויות עובדים ומעסיקים, לרבות בנושאי פנסיה, פיצויי…

המשך קריאה
חברות שיווק אינטרנטי חברות שיווק אינטרנטי