השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקם

עו"ד ראשון לציון | עו"ד גירושין בראשון לציון | עו"ד משפחה בראשון לציון

עורך דין דיני עבודה מומלץ

עורך דין דיני עבודה מומלץ כדי להבטיח את זכויותיכם

בכל סוגיה שקשורה למקום העבודה שלכם, בין אם אתם מעסיקים ובין אם אתם עובדים, עורך דין דיני עבודה מומלץ נמצא שם כדי להגן על הזכויות שלכם. לא כולם מודעים למה שמגיע להם לפי החוק שנועד להגן עליהם, ולכן חיים פכטר – משרד עורכי הדין, מייצג אנשים כאלה ונלחם למען זכויות שהם אפילו לא היו מודעים להן. אם יש לכם תחושה שנגרם לכם עוול במקום העבודה בדקו והתייעצו איתו.

באילו נושאים עורך דין דיני עבודה מומלץ מטפל?

  • ייצוג עובדים בבית הדין לעבודה – בכל סכסוך עבודה יש מי שמייצג את הצדדים ומביא את המקרה לידיעתם של השופטים. עורך דין טוב מתמצא בחוקים שיכולים לעזור לכם ולכן בוחרים בעו"ד לפי הידע המקצועי שלו.
  • פיצויי פיטורין – לא תמיד אנשים מודעים לזכויות שלהם ולדמי הפיטורין שמגיעים להם. את כל הסכומים והחישובים הנכונים עושה עורך הדין שלכם, בכדי שתקבלו כל מה שמגיע לכם.
  • זכויות עובדים קשורות גם לתנאי עבודה ולא רק לפיטורין. כדי להבטיח סביבת עבודה הולמת ואת התנאים שמגיעים לכם כדאי יהיה להתייעץ עם עורך דין שיסביר לכם בדיוק מה הן הזכויות שלכם.
  • זכויות נשים בעבודה ובפרט נשים בהריון הוא תחום שבו יש הפרות רבות של הדין. נשים בהריון או נשים שאינן מקבלות יחס נאות ואף מפלה מתלוננות על כך, אך למרבה הצער לא כולן עושות משהו בנידון והגיע הזמן לשנות זאת.
  • הטרדה מינית הפכה למדוברת מאוד אבל לא כולם מבינים ויודעים בדיוק במה מדובר. כדאי להתייעץ כדי לבדוק את המקרה שלכם.
  • הרעת תנאים לאחר שכבר הורגלתם לתנאים מסוימים, הרעת תנאים במקום העבודה עשויה להוות בעיה גדולה. במקרים מסוימים ניתן יהיה להגיש בגין הרעת תנאים תביעה בבית הדין לעבודה.
  • ליווי בשיחת שימוע לעובד לפני פיטורין היא זכות שמוקנית לו כדי להבטיח שלא עושים לו עוול ושזכויותיו מובטחות.

הבטחת הזכויות שלכם בעבודה

עורך דין דיני עבודה מומלץ דואג לשמור על הזכויות שלכם בעבודה. ייצוג שלכם על ידי משרד עורכי הדין בראשותו של חיים פכטר יבטיח לכם ניסיון רב והרבה ידע בכל דקויות החוק לטובתכם. כל אחד צריך עורך דין שנלחם למענו ומשיג לו את מה שמנעו ממנו במקום העבודה.

עורך דין דיני עבודה מומלץ

צריך יעוץ מקצועי?

השאירו פרטים פרטים ונחזור אליכם בהקדם

חיים פכטר - משרד עורכי דין

השירותים שלנו

מזונות ומשמורת

ייעוץ ליווי וייצוג משפטי בבתי הדין הרבניים ובבתי המשפט לענייני משפחה בכל הנוגע למזונות ומשמורת, ובכלל זה: מזונות אישה. מזונות…

המשך קריאה

גירושין

ייעוץ, ליווי וייצוג משפטי בבתי הדין הרבניים ובבית המשפט לענייני משפחה בענייני גירושין, לרבות: גט. איזון משאבים בין בני הזוג.…

המשך קריאה

דיני משפחה

ייעוץ, ליווי וייצוג משפטי בבתי הדין הרבניים ובבית המשפט לענייני משפחה בנושאים הבאים: ידועים בציבור. הורות משותפת. צוואות. ירושות. הסכמי…

המשך קריאה

דיני עבודה

ייצוג עובדים ומעסיקים בבתי הדין לעבודה, בגישורים ובוררויות בתחומי משפט העבודה, ובכלל זה: זכויות עובדים ומעסיקים, לרבות בנושאי פנסיה, פיצויי…

המשך קריאה
חברות שיווק אינטרנטי חברות שיווק אינטרנטי