השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקם
חיים פכטר – משרד עורכי דין

  תביעה לתאונת עבודה

  הגשת תביעה לתאונת עבודה

  תביעה לתאונת עבודה מוגשת כאשר אתם נפגעים במקום עבודתכם כשכירים. תביעה לתאונת עבודה מוגדרת בביטוח הלאומי באילו מקרים יוכר אדם כנפגע תאונת עבודה. אדם המוכר כנפגע תאונת עבודה, יוכל להגיש תביעה לביטוח לאומי לתאונת עבודה לשם קבלת פיצויים וכן למצות את כל הזכויות המגיעות לו מביטוח לאומי, כמו קביעת אחוזי נכות אם יצטרך ועוד. כמו כן, זכאי העובד לקבל פיצויים כספיים ממקום עבודתו דרך חברת הביטוח המבטח את מקום עבודתו. בכדי לוודא כי אכן אתם יכולים להגיש תביעה לביטוח הלאומי ואכן מגיע לכם פיצויים ממקומות רלוונטיים אלו, עליכם להסתייע בעורך דין מומחה ומומלץ לדיני עבודה כדוגמת עורך הדין חיים פכטר שסייע ברוב מומחיות בתיקים רבים ומורכבים של דיני עבודה בהצלחה מלאה, והביא לפסקי דין משמעותיים ולתקדימים בתחום זה.

   

  מה חשוב לדעת לגבי הגשת תביעה לתאונת עבודה

  ישנן מספר עובדות שעליכם לדעת לפני שתגישו תביעה לתאונת עבודה אל הביטוח הלאומי. על פי ההגדרה בביטוח לאומי כל מי שנפגע במקום עבודתו בתאונת עבודה או מחלה הנובעת משום עיסוקו של העובד במקום עבודתו, מזכה אותו בגמלאות נפגעי עבודה. לשם כך, עליו להגיש תביעה אל הביטוח הלאומי ובכך יוכל לפעול בעניינו אל מול הביטוח הלאומי. אך ישנם עוד כמה עניינים חשובים שיש לשים עליהם את הדעת באילו מקרים ובאילו תנאים יכול אדם להגיש  תביעה לתאונת עבודה. הינה כמה מהנקודות החשובות בעניין:

  • ישנה חשיבות מכרעת מרגע פציעתכם במקום העבודה ועד לזמן בו תגישו את תביעתכם אל הביטוח הלאומי בעניין הפגיעה הנוכחית במקום העבודה. זאת, משום שחלה התיישנות של שנה מרגע הפגיעה בפגיעה גופנית ובפגיעת רכוש ההתיישנות תחול רק לאחר – 7 שנים.
  • ישנם מקרים בהם למרות שהייתם בדרכם אל מקום עבודתכם או חזרתם ממקום עבודתכם ונפגעתם, לא תוכלו להיות מוכרים כנפגעי תאונת עבודה. מקרים אלו מתייחסים לאותם מקרים בהם העובד לא נסע ישירות אל מקום עבודתו או שהוא לא חזר ישירות אל ביתו ממקום עבודתו. ישנם מקרים נוספים בהם עובד לא יוכל להיות מוכר כנפגע עבודה, וזאת יש לבחון יחד עם עורך דין לדיני עבודה.
  • מקרים בהם פרצה מחלה אצל העובד כתוצאה מתפקידו במקום עבודתו או שהוא עבר אירוע לבבי או אירוע מוחי במקום עבודתו, יוכר העובד כנפגע תאונת עבודה ויוכל להגיש תביעה אל הביטוח הלאומי ואל מקום עבודתו. על העובד לבדוק יחד עם עורך דין לדיני עבודה באילו מקרים נוספים המתייחסים למקרה הספציפי שלו יוכל להיות מוכר כנפגע עבודה.

  סיכום דבר

  בכדי להגיש תביעה לתאונת עבודה כשכירים שנפגעו ממקום עבודתם, עליכם לעמוד במספר קריטריונים כפי שמופיעים ומצוינים בביטוח הלאומי. לא כל שכיר יכול לקבל פיצוי עבור פגיעתו. לשם כך עליכם להיעזר בשרותיו של עורך דין בקיא מנוסה ובעל ניסיון עשיר בתחום דיני עבודה כפי שתוכלו למצוא אצל עורך הדין חיים פכטר. אל תבזבזו זמן מיותר. כנסו כבר עכשיו אל אתר משרדו של עורך הדין פכטר והזמינו פגישת יעוץ.

  חיים פכטר - עורך דין דיני עבודה מומלץ

   צריך יעוץ מקצועי?

   השאירו פרטים פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   חיים פכטר - משרד עורכי דין

   השירותים שלנו

   תביעה לתאונת עבודה

   הגשת תביעה לתאונת עבודה תביעה לתאונת עבודה מוגשת כאשר אתם נפגעים במקום עבודתכם כשכירים. תביעה לתאונת עבודה מוגדרת בביטוח הלאומי…

   המשך קריאה
   עורך דין תאונת עבודה מומלץ

   כאשר אתם מחפשים עורך דין תאונת עבודה מומלץ, אתם צריכים לחפש עורך דין שילחם את מלחמתכם אל מול המעסיקים והגורמים…

   המשך קריאה
   עורך דין תאונות אופנוע

   הנהיגה בכבישי ישראל, היא אתגר לא פשוט וככל שעוברות השנים מדובר גם על אתגר שיכול להיות מאוד מסוכן. אנחנו רואים…

   המשך קריאה
   עורך דין תאונות דרכים

   עורך דין תאונות דרכים מומלץ תאונות דרכים במדינה כל כך צפופה כמו מדינת ישראל, מתרחשות חדשות לבקרים ובכל פעם מחדש…

   המשך קריאה
   חברות שיווק אינטרנטי חברות שיווק אינטרנטי