השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקם
חיים פכטר – משרד עורכי דין

  עורך דין תאונת עבודה מומלץ

  כאשר אתם מחפשים עורך דין תאונת עבודה מומלץ, אתם צריכים לחפש עורך דין שילחם את מלחמתכם אל מול המעסיקים והגורמים השונים, בכדי שתוכלו למצות את כל הזכויות המגיעות לכם על פי חוק. משרדו של עורך הדין חיים פכטר הינו משרד עורכי דין המתמחה בתחום דיני עבודה, אשר ליווה עד לניצחון תיקים רבים ומורכבים. בין התיקים שהגיעו אל פתחו של עורך הדין פכטר הצליח עורך הדין להביא לפסקי דין משמעותיים בתחום זה ולתקדימים.

   

  איך לבחור עורך דין תאונת עבודה מומלץ

  אם חוויתם תאונת עבודה או הרעה בתנאי העבודה שלכם או הופלתם לרעה על ידי המעסיקים שלכם או אף אם פוטרתם ממקום עבודתכם כלאחר יד, אלו הם מקרים בהם אתם חייבים לפנות אל עורך דין תאונת עבודה, בכדי שיעזור לכם לתקן את המעוות. כאשר מתייחסים אל תאונת עבודה למעשה מתכוונים אל ההגדרה הקיימת בחוק הביטוח הלאומי ומתייחסת לכל אותן תאונות עבודה המתרחשות במקום העבודה, ואף לתאונות דרכים ותאונות בכלל המתרחשות בדרך אל העבודה ובחזרה ממנה. מהן המשמעויות לכך? הינה כמה נקודות שיעניינו אתכם:

  • כאשר נפגעים בתאונת עבודה הדרך היא להגיש תביעת פיצויים מן הביטוח הלאומי וכן ממקום העבודה- קרי המעסיקים. ברוב המקרים מקומות התעסוקה יהיו מבוטחים על ידי חברות הביטוח, ועל כן יש מקום להגיש תביעת פיצויים מחברות הביטוח.
  • כדי שהזכויות שלכם לא יפגעו עליכם למהר ולהגיש תביעה לביטוח הלאומי עד שנה מרגע התאונה. חשוב לדעת כי תביעות אל הביטוח הלאומי מתיישנות לאחר – 3 שנים ואילו תביעות נזיקין מתיישנות לאחר – 7 שנים.
  • יחד עם זאת, רגע לפני הגשת התביעה אל הביטוח הלאומי ואל חברות הביטוח, כדאי להתייעץ עם עורך דין תאונת עבודה מומלץ מומחה ובעל הצלחות רבות בתחום זה של דיני עבודה. התייעצות עם איש מקצוע שיעניק לכם מבט על הפן המשפטי של הדברים המתייחס אל המקרה שלכם, יאיר לכם כיצד בדיוק עליכם לנהוג.

  סיכום דבר

  אם קרתה לכם תאונה במקום עבודתכם או בדרך אליה או בחזרה ממנה אתם זכאים לקבל פיצויים על פי חוק מטעם הביטוח הלאומי וממקום עבודתכם שברוב המקרים הינו מבוטח על ידי חברות הביטוח. אך בכדי לנהוג בחוכמה, רגע לפני הגשת התביעות אל הביטוח הלאומי ואל חברות הביטוח מומלץ להיוועץ עם עורך דין תאונת עבודה מומלץ שיעניק לכם נקודת מבט משפטית, וכמו כן גם ליווי משפטי. אל תתמהמהו וכנסו כבר לאתר משרד עורך הדין חיים פכטר מן המובילים בארץ בתחום דיני עבודה, וישמח לסייע גם לכם.

   

  עורך דין לענייני תאונות עבודה

  חשוב שתדעו מהן הזכויות המגיעות לכם במקום עבודתכם. אם קרתה לכם תאונה במקום העבודה שלכם אתם זכאים לקבלת פיצוי מן הביטוח הלאומי וכן ממקום העבודה שלכם. תאונת עבודה מוגדרת בחוק לצד ההגדרה המדויקת מי זכאי לקבל פיצוי ומהן הזכויות המגיעות לנפגעי תאונות עבודה. לדוגמא, אדם שחווה במקום עבודתו אירוע מוחי או אירוע לבבי יחשב גם הוא כנפגע תאונת עבודה המגיע לו פיצוי ממקום עבודתו וכן מן הביטוח הלאומי. בכדי שתוכלו למצות את כל הזכויות המגיעות לכם מן הגורמים השונים, אתם חייבים להיעזר בסיועו של עורך דין לענייני תאונות עבודה חיים פכטר שליווה בהצלחה רבה תיקים רבים ומורכבים עד לניצחון. משרדו של עורך הדין פכטר מתמחה בתחום דיני עבודה ומן המובילים בארץ.

   

  כל מה שצריך לדעת על עורך דין לענייני תאונות עבודה- דגשים חשובים

  ישנם תנאים ברורים המוגדרים בביטוח הלאומי מי יוכר כנפגע תאונת עבודה ומי לא. מרבית האנשים שנפגעו במקום עבודתם אינם מכירים את הזכויות המגיעות להם, ועל כן יש צורך להסתייע בעורך דין לענייני תאונות עבודה שיאיר את עיניהם וייתן מבט משפטי בהתאם למקרה הספציפי. האם ידעתם כי גם אם בדרככם חזרה לביתכם ממקום עבודתכם נפגעתם, תהיו מוכרים כנפגעי תאונת עבודה? באילו עוד מקרים תוכרו או לא תוכרו כנפגעי תאונת עבודה ואיך יוכל עורך דין לענייני תאונות דרכים לסייע לכם, הינה כמה נקודות חשובות:

  • ישנם מקרים מאד ספציפיים בהם יחשב עובד שנפגע כעובד שעבר תאונת עבודה כמו לדוגמא מי שעבר אירוע לבבי או אירוע מוחי במקום עבודתו, יחשב כנפגע תאונת עבודה.
  • אדם שנקלע לסיטואציה במקום עבודתו או בסמוך למקום עבודתו בה ניסה להציל חיי אדם או רכוש או אף למנוע נזק בגוף או ברכוש ונפגע כתוצאה מכך, יוכר כנפגע תאונת עבודה ויהיה זכאי לקבלת פיצויים מן הביטוח הלאומי וממקום עבודתו.
  • ישנם מקרים בהם למרות שאדם נפגע הוא לא יוכר כנפגע תאונת עבודה למשל שלא פעל בדרכו הרגילה ולא בכדי למלא את מטלותיו במקום עבודתו ונפגע, לא יוכר כנפגע תאונת עבודה במקום עבודתו.
  • בכדי לבחון כל מקרה לגופו יש צורך להסתייע בעזרתו של עורך דין לענייני תאונות עבודה הבקיא ומכיר את כל החוקים והתקנות הנהוגות משפטית בתחום זה של דיני עבודה.

  סיכום דבר

  בכדי שתדעו אם גם המקרה שלכם יוכר בביטוח הלאומי כתאונת עבודה, עליכם לפעול במהירות יחד עם סיועו של עורך דין לדיני עבודה הבקיא וממוחה בתחום זה. זאת משום שכי מרגע התאונה חלה התיישנות להגשת תביעה לביטוח הלאומי במקרה של פגיעה בגוף ואילו -7 שנות התיישנות על פגיעות ברכוש. עורך דין לענייני תאונות עבודה חיים פכטר הינו מומחה בתחומו ויוכל לסייע גם לכם כפי שכבר עשה בתיקים רבים ומורכבים אחרים. כנסו לאתר והזמינו פגישת יעוץ.

   

  בחרו עורך דין זכויות עובדים שיגן עליכם - חיים פכטר

  עורך דין מומחה לתאונות עבודה

  נפגעתם במקום עבודתכם ואתם מחפשים עורך דין מומחה לתאונות עבודה שיעזור לכם וייצג אתכם אל מול הגופים השונים? דעו כי לא כל פגיעה המתרחשת תוכר על ידי הביטוח הלאומי כתאונת עבודה. החוק מציין מפורשות באילו מקרים יכול אדם להיות מוכר כנפגע תאונת עבודה ובאילו מן המקרים לא יוכר כנפגע תאונת עבודה, למרות שנפגע. לשם כך, אתם חייבים לברר זאת עם עורך דין מומחה לתאונות עבודה כדוגמת עורך הדין חיים פכטר שהינו בעל משרד עורכי דין מן המובילים בארץ בתחומו וסייע בתיקים רבים ומורכבים ללקוחות רבים עד להצלחה מלאה בתיק.

   

  עורך דין מומחה לתאונות עבודה- כל מה שחשוב לדעת

  להיפגע בגוף באופן כללי זה לא נעים וגם כואב. לא פעם, כתוצאה מאותה פגיעה עלול האדם להישאר עם אחוזי נכות ולאבד את כושר עבודתו. יחד עם זאת חשוב לדעת כי לא כל מקרה בו נפגע עובד, יחשב לו הדבר כתאונת עבודה עליה יקבל פיצוי ממקום עבודתו. מה עוד חשוב לדעת? הינה לפניכם:

  • כאשר עובד נוסע ישירות אל מקום עבודתו וחוזר ישירות ממקום עבודתו ונפגע בתאונת דרכים, בנפילה ברחוב או כל פגיעה אחרת, יוכר לו האירוע כתאונת עבודה. אך אם מדובר על מקרה בו יתגלה כי העובד נהג ברשלנות או לא מילא אחר הוראות מעסיקו לא יוכר כנפגע תאונת עבודה.
  • עובד שהציל אדם אחר, את עצמו או רכוש במקום עבודתו או בסמוך למקום עבודתו או אף אם ניסה למנוע פגיעה בגוף או ברכוש ונפגע כתוצאה מכך, יהיה מוכר כנפגע תאונת עבודה.
  • עורך דין מומחה לתאונות דרכים הינו עורך דין מקצועי ובעל ניסיון ניכר שצבר ניסיון רב מתיקים קודמים ואף חלקם מורכבים וידע להעריך האם גם המקרה שלכם הינו מקרה בו יוכל העובד להיות מוכר כנפגע תאונת עבודת ויוכל לקבל את הפיצויים הכספיים המגיעים לו ומיצוי כל זכויותיו כעובד.

  סיכום דבר

  אם נפגעתם במקום עבודתכם או בסמוך למקום עבודתכם ואתם חושבים שאתם זכאים לפיצויים כספיים, עליכם לפנות אל עורך דין מומחה לתאונות דרכים, בכדי שיבחן את המקרה שלכם מקרוב וייתן את דעתו המשפטית על המקרה. לשם כך, אתם חייבים לקבוע פגיעה בהקדם עם עורך דין מומחה לתאונות עבודה חיים פכטר, לפני שהמקרה שלכם יעבור התיישנות ואז לא תוכלו לתבוע את מקום העבודה. כנסו ממש עכשיו אל אתר המשרד והזמינו פגישת יעוץ עם עורך הדין.

  חפשו עורך דין גירושין במרכז שיגן על האינטרסים שלכם

   צריך יעוץ מקצועי?

   השאירו פרטים פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   חיים פכטר - משרד עורכי דין

   השירותים שלנו

   תביעה לתאונת עבודה

   הגשת תביעה לתאונת עבודה תביעה לתאונת עבודה מוגשת כאשר אתם נפגעים במקום עבודתכם כשכירים. תביעה לתאונת עבודה מוגדרת בביטוח הלאומי…

   המשך קריאה
   עורך דין תאונת עבודה מומלץ

   כאשר אתם מחפשים עורך דין תאונת עבודה מומלץ, אתם צריכים לחפש עורך דין שילחם את מלחמתכם אל מול המעסיקים והגורמים…

   המשך קריאה
   עורך דין תאונות אופנוע

   הנהיגה בכבישי ישראל, היא אתגר לא פשוט וככל שעוברות השנים מדובר גם על אתגר שיכול להיות מאוד מסוכן. אנחנו רואים…

   המשך קריאה
   עורך דין תאונות דרכים

   עורך דין תאונות דרכים מומלץ תאונות דרכים במדינה כל כך צפופה כמו מדינת ישראל, מתרחשות חדשות לבקרים ובכל פעם מחדש…

   המשך קריאה
   חברות שיווק אינטרנטי חברות שיווק אינטרנטי