השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקם

עו"ד ראשון לציון | עו"ד גירושין בראשון לציון | עו"ד משפחה בראשון לציון

עורך דין משפחה

עורך דין משפחה עוזר לכם להתארגן

תתפלאו לדעת באילו נושאים חשובים נוספים מטפל למענכם עורך דין משפחה. יש לכם כתובת ברורה במשרד עורכי דין חיים פכטר לכל נושא שקשור לענייני משפחה ורצוי לדעת בדיוק במה יוכלו לסייע לכם. לא רק ענייני נישואין וגירושין מטופלים בתחום זה כי אם גם אימוץ, ענייני ירושה וצוואה, אפוטרופסות וחלוקת רכוש טיפול בעיזבון. כל מה שקשור למשפחה ואינו יכול להיפתר לבד, או דורש מסמכים משפטיים כדי לטפל בכך.

במה מטפל עורך דין  משפחה?

 • הסכמי ממון והסכמי חיים משותפים הם הבסיס לכל התקשורת זוגית, נישואים או בחוזה בלבד. אפשר כמובן לערוך הסכמי ממון גם לאחר שהתחלתם בחיים המשותפים, אבל רצוי לעשות זאת כצעד ראשון ובונה אמון כאשר מחליטים על הבית המשותף זה פותר הרבה מחלוקות במקרה של פרידה וזה מקצר תהליכים של גירושין ומשא ומתן על נכסים וכספים.
 • גירושין הם תהליך שדורש ייעוץ, ליווי, עריכת הסכמי גירושין או ייצוג בתיק גירושין למקרה שאין ברירה ומגיעים עם המחלוקות לבית המשפט ולבית הדין. עורך הדין שמייצג אתכם נלחם למענכם כדי שתוכלו לצאת עם ההסכם הטוב ביותר שמתאים לצרכים שלכם.
 • עריכת צוואות היא התחום שבו אתם מנסחים יחד עם עורך הדין שלכם את כל הרצונות שלכם לאחר מותכם. מדובר לא רק בעיזבון שלכם שנחשב חומרי אלא גם בכל בקשה נוספת ומיוחדת שקשורה להנצחה או לכל עניין שחשוב לכם להבטיח שיקיימו.
 • פתרון סכסוכי ירושה נחוץ במקרים שבהם אין צוואה או שהצוואה לא הצליחה למנוע ערעור עליה מצד אנשים שרואים עצמם זכאים לחלק בעיזבון. כדי לייצג אתכם ואת האינטרסים שלכם יש צורך בעורך דין מנוסה שעושה את העבודה למענכם.

יש נושאים שאין ברירה אלא לטפל בהם בצורה משפטית ולכן עורך דין משפחה היא האדם הנכון לייצג אתכם. לפעמים חושבים בטעות שאפשר לפתור כל דבר ללא פנייה לבית המשפט והתוצאה היא לרוב הפסד כספי או של זכויות אחרות וחבל. משרד עורכי דין חיים פכטר עובד בשבילכם בכדי להבטיח את הזכויות והאינטרסים שלכם.

עורך דין לענייני משפחה בראשון לציון

נושאים רבים מטופלים בבתי המשפט לענייני משפחה ואנשים לא יודעים אפילו שלא מדובר רק בנישואין ובגירושין. המגוון הגדול שמטפל בו עורך דין לענייני משפחה בראשון לציון עוסק בכל מה שקשור למשפחה, רכוש ויחסים. במהלך החיים אנחנו נתקלים בסוגיות רבות שאנחנו מנסים לפתור בעצמנו, אבל כשאין ברירה מגיעים לבית המשפט. משרד עורכי הדין – חיים פכטר, מתמחה בטיפול בבעיות כאלה בכל דרך אפשרית ומייעץ לאנשים ומייצג אותם עד לפתרונן המלא.

במה עוסק עורך דין לענייני משפחה בראשון לציון?

 • הסכמי ממון וחיים משותפים לכל סוגיהם הם כמעט הכרח לכל זוג שעומד להינשא או להקים משפחה. זה לא משנה באיזו צורה בחרתם למסד את חייכם, רצוי תמיד להגיע להסכמות בזמן השלב האופטימי והאידילי כדי לסכם סוגיות שונות למקרה שתתגרשו. אם הסכם הממון צריך לנסח לא רק בהגינות אלא גם על פי חוק כדי שיאושר בבית המשפט ואת זה רק עורך דין יוכל לעשות למענכם.
 • גירושין הם המקרה המוכר ביותר של טיפול בידי עורך דין בתחום זה.
 • ירושות ועיזבונות מגיעים לכותרות רק כאשר יש מלחמות וסכסוכי ירושה בגלל צוואות בעייתיות או לא חוקיות, או כאשר אנשים לא טורחים להשאיר צוואה. כדי שתדעו בדיוק מה למנוע ממשפחתכם רצוי מאוד להשאיר צוואה חוקית שתתקבל בבית המשפט ולא תהפוך למוקד סכסוכך משפטי אחרי מותכם.
 • במקרה של מבוגרים וחסרי ישע במשפחה שמישהו חייב לדאוג להם כי הם אינם יכולים לדאוג לעצמם, עורך הדין מטפל בנושא זה ודואג שיהיה מי שיעשה זאת בצורה חוקית ומבלי לעשוק אותם ולפגוע בזכויותיהם.

היינו רוצים שכל ענייני המשפחה יהיו חלקים ונקיים מוויכוחים וריבים, אבל לפעמים אין דרך אחרת לפתור מחלוקות אלא בבית המשפט. עורך דין לענייני משפחה בראשון לציון מטפל בכל העניינים האלה ברגישות הראויה, ולכן יש למצוא את האדם הנכון. עורך הדין חיים פכטר מנוסה בפתרון בעיות משפחתיות מכל סוג ומטפל בהן במומחיות ובאמפתיה הנדרשות, כדי שלכם תהיה כתובת לטיפול משפטי נכון. יש מה לעשות במקרים שבהם לא הצליחה שום דרך אחרת לפתור בעיות פנימיות.

עורך דין משפחה בראשון לציון כשאין ברירה אלא להילחם

משפחה היא לפעמים שדה קרב משפטי ובמקרים שבהם זה קורה כבר עדיף שיעמוד לצדכם עורך דין משפחה בראשון לציון, מיומן ומנוסה בכל הסוגיות שעולות לדיון. זה יכול להיות מקרה של צוואה תמוהה, או ענייני משמורת ואפוטרופסות או גירושין שמסתבכים, או כל סיפור אחר שלא יכולתם לפתור לבד. משרד עורכי הדין חיים פכטר עומד לרשותכם במקרים כאלה עם כל האמפתיה והנחישות להביא את הסיפור לסוף טוב בכדי שלא תוותרו על הזכויות שלכם.

איך עוזר לכם עורך דין משפחה בראשון לציון?

 • אם אתם עומדים להתגרש זהו האיש הראשון שתפנו אליו, רצוי עוד לפני נקיטת הצעד הראשון. גירושין עולים יותר כסף מנישואין ויש להתכונן לכך בכל מובן, במיוחד המשפטי והרגשי. כדי לקבל ייעוץ מלא על מה שמחכה לכם וכיצד להיערך לכך התייעצו עם עורך הדין ובהמשך השתמשו בו לכל צעד ושלב כדי להגיע לגט המבוקש.
 • ענייני משמורת ומזונות ילדים נידונים לא רק כשמתגרשים אלא לא פעם גם במהלך החיים משום שיש לעדכן אותם עם הזמן. נסיבות חיים משתנות כל הזמן ומה שהיה נכון לזמן הגירושין יכול להיות לא רלוונטי הרבה אחר כך. עורך הדין שמכיר את המקרה שלכם יוכל ללוות אתכם גם בצעדים הבאים.
 • מה עושים כאשר יש סכסוכים משפחתיים שונים על רכוש ועיזבון? אם לא מצליחים לפתור לבד הולכים לבית המשפט או לגישור ומנסים להכריע. במידה ומערבים גורמים חיצוניים בענייני משפחה, עדיף יהיה לקבל ייצוג הולם של עורך דין שמבין ויודע בדיוק מה יש לעשות למענכם.
 • אם טרם הכנתם צוואה דעו כי רק צוואה שהוכנה כחוק ועומדת בו יכולה להיות מאושרת בבית המשפט. רצוי מאוד לוודא שהצוואה שכלם תהיה כזאת כדי למנוע סכסוך משפטי לאחר לכתכם.

עורך דין שעומד לצדכם בכל שלב

ענייני משפחה בבית המשפט מחייבים דיסקרטיות, זאת לצד רגישות ואפילו שילוב של מקצועיות חסרת פשרות. עורך דין משפחה בראשון לציון מייצג אתכם בנושאים כאלה בכדי לוודא שהצד שלכם לא יקופח בשום מקרה. עו"ד חיים פכטר אשר בעל ניסיון רב בתחום, יעניק לכם את הייצוג המקצועי ביותר בנושאים השונים הכרוכים לדיני המשפחה.

עורך דין משפחה

צריך יעוץ מקצועי?

השאירו פרטים פרטים ונחזור אליכם בהקדם

חיים פכטר - משרד עורכי דין

השירותים שלנו

מזונות ומשמורת

ייעוץ ליווי וייצוג משפטי בבתי הדין הרבניים ובבתי המשפט לענייני משפחה בכל הנוגע למזונות ומשמורת, ובכלל זה: מזונות אישה. מזונות…

המשך קריאה

גירושין

ייעוץ, ליווי וייצוג משפטי בבתי הדין הרבניים ובבית המשפט לענייני משפחה בענייני גירושין, לרבות: גט. איזון משאבים בין בני הזוג.…

המשך קריאה

דיני משפחה

ייעוץ, ליווי וייצוג משפטי בבתי הדין הרבניים ובבית המשפט לענייני משפחה בנושאים הבאים: ידועים בציבור. הורות משותפת. צוואות. ירושות. הסכמי…

המשך קריאה

דיני עבודה

ייצוג עובדים ומעסיקים בבתי הדין לעבודה, בגישורים ובוררויות בתחומי משפט העבודה, ובכלל זה: זכויות עובדים ומעסיקים, לרבות בנושאי פנסיה, פיצויי…

המשך קריאה
חברות שיווק אינטרנטי חברות שיווק אינטרנטי